Na těchto stránkách najdete několik druhů masáží, zvolených tak, aby alespoň jedna z nich vyhověla Vašim požadavkům a potřebám.


 Jako masérka dávám přednost osobnímu přístupu ke každému klientovi a jeho masáži, přičemž vítám, pokud mi klient projeví důvěru a po krátkém zhodnocení jeho celkového stavu a
po domluvě s ním, nechá průběh masáže a zvolené techniky na mém doporučení.

Vycházím z přesvědčení, že každý člověk má jiné zdravotní problémy, které se na něm projevují různými způsoby a každý také reaguje jinak na masážní techniky.

A nejen to - při každé další návštěvě je klient opět v jiné fyzické a duševní kondici, přičemž v úvahu se při volbě masáže musejí vzít obě dvě. Proto je pro mě osobní přístup ke každému člověku nezbytný.

Velmi důležitá je také práce s energií klienta, Klient se při odchodu musí cítit dobře. Jinak masáž není provedená správně.

Pokud měl klient nějaké vážnější svalové problémy, upozorním ho, že během následujících
24 hodin může cítit "namožené nebo bolavé" svaly. To však brzy odezní a tělo pocítí úlevu od "pnutí a tažení" svalů nebo jejich úponů.

V případě masáže jako relaxace záleží jen na Vás, jaký druh a dobu trvání masáže si zvolíte.

V dobrém salónu bývá doba objednání delší, proto je lepší nečekat a při problémech se objednat co nejdříve. Pokud jste stálý klient a chodíte na masáž pravidelně, dobrý masér by si na Vás měl udělat čas i mimo Váš termín, pokud máte vážné problémy nebo silné bolesti.

Při Vašem dobrém fyzickém stavu stačí, když zajdete na masáž jednou měsíčně. To by mělo Vašemu masérovi i Vám stačit k "údržbě" Vašeho těla.

Při jakýchkoliv problémech by se měl sestavit "jízdní řád" Vašich návštěv a ten aktuálně upravovat podle Vašeho zdravotního stavu.

Věřte mi, že investice do zdraví Vašeho těla je něco, co se Vám stokrát vrátí.


S t a n i s l a v a   K r á l o v á