Medová masáž

Medová masáž je masáž detoxikačnía její využití sahá hluboko do historie.
Při této proceduře je klientovi jemně vmasírováván rozehřátý med do pokožky zad. Med krásně voní, regeneruje a vypíná pokožku, ale především vyplavuje z těla škodlivé látky - toxiny, které se v těle usazují z potravin, léků a životního prostředí a ohrožují přirozenou imunitu těla.
Při masáži se používají kompresní hmaty k vyplavování toxinů, čištění těla a zároveň dochází k podpoře činnosti vnitřních orgánů.
Med obsahuje řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků, důležitých pro správnou funkci těla.
Úměrně ke znečištění klientova organismu se během masáže mění barva i konzistence medu.
Během masáže se med 2x-3x stírá ze zad a vyměňuje.
Po masáži je veškerý med z pokožky odstraněn a vaše pokožka zůstane hladká a čistá.
Preventivně se medová masáž doporučuje 1x měsíčně, při intenzivní detoxikační kůře vícekrát za sebou, jednou týdně.

 .

Vhodná:

Medová masáž je vhodná při únavě, vyčerpání, napětí, neklidu, slabosti v důsledku stresu, stáří, u chronických onemocněních, včetně kloubních chorob, u srdečně cévních onemocněních, u poruch slinivky, při střevních a žaludečních potížích, jaterních nemocech, slabosti ledvin, revmatických onemocněních svalů a kloubů, při artróze, degenerativních procesech, poruchách menstruačního cyklu, při regeneraci poúrazových stavů, prevenci a léčení počátečních stádií celulitidy, při nečisté pleti.

Nevhodná:

Pro velmi citlivou pokožku.

Kontraindikace:

Alergie na med, otevřené rána a poranění, ekzémy, při léčbě rakoviny, vysoký oční tlak, trombóza, infekční choroby, krátce po záchvatu mrtvice, při krvácení v těle (např. žaludeční vředy).

S sebou na masáž:

S sebou na masáž není nutné si nic donášet.