Ruční lymfatickodrenážní masáž + masáž baňkami

Jedná se o masáž velmi oblíbenou u žen, které by rády snížily objem svého bříška, boků, zadečku a stehen nebo zmenšily projevy celulitidy na svém těle.

Ruční lymfodrenážní masáž je příjemná a mnoho klientek má po ní dojem "lehkých nohou". Navíc výborně odstraňuje otoky dolních končetin a rozproudí lymfu, s níž má mnoho lidí problémy, aniž by o nich věděli.

Následná masáž nahřátou baňkou je trochu nepříjemná, protože vzbuzuje dojem "poštipkávání", ale není nezbytná. Nicméně pro rychlejší a viditelnější výsledek ji doporučuji nevynechat.

Pro výraznější účinek používám při masáži skořicový gel, který pokožku odvodňuje a vypíná.

Pro viditelný výsledek snížení objemu problematických partií nebo snížení projevů celulitidy je nutné podstoupit každý týden jednu masáž nejlépe po dobu dvou měsíců. Pokud během této doby klientka spolupracuje i co se týká tělesné aktivity a výživy, účinek je vždy patrný.

Ale i po jediné ruční lymfodrenážní masáži pocítíte okamžitou úlevu nohou a povzbuzení Vašeho lymfatického systému.

 .

Vhodná:

Při dlouhodobé nebo jednostranné zátěži nohou, při otékání nohou, při pocitu těžkých nohou, při problémech s celulitidou, při potřebě zpevnit svalstvo na hýždích, stehnech a lýtkách, pokud chcete snížit objem těchto partií a pod.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, osteoporózy, v těhotenství, při epilepsii a onemocnění cukrovkou.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bércové vředy …

Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod.

Pokud máte nějaký speciální krém nebo olej, který používáte a přejete si být s ním masírovaná, vezměte ho s sebou.

Používané oleje:

Masážní olej TOMFIT, masážní skořicový gel TOPVET, lymforegel TOPVET.