Relaxační masáž

Relaxační masáž a aroma masáž jsou souborem měkkých masážních technik, jejichž cílem je klientovi poskytnout co nejpříjemnější a nejhlubší prožitek, při zachování cíle masáže, jímž je poskytnou Vám úlevu jak fyzickou (protažení a uvolnění stažených nebo ochablých svalů) tak duševní (emoční a energetické vyladění).

Jemné hmaty, plynulé pohyby rukou a pomalé zpracovávání Vašich svalů za zvuku příjemné hudby a za použití teplých vonných olejů na Vaší pokožce...

Protahování napjatých svalů krční, hrudní a bederní páteře, uvolnění svalů na pažích, masáž dlaní a prstů rukou, jemné zpracování unavených svalů na stehnech a lýtkách, masáž chodidel a kotníků a na závěr masáž hlavy.

Při relaxační masáži si odpočinete a nabijete své tělo novou energií.

Relaxační masáž se dá nakombinovat s masáží horkými lávovými kameny, aby uvolnění a prožitek byly dokonalé....

 .

Vhodná:

Pro klienty dlouhodobě unavené, nespokojené, v depresi, s návaly úzkosti nebo panického strachu, klienty dlouhodobě podléhající stresu, po nemoci, klienty procházející nějakou krizí a pro klienty, kteří mají rádi sami sebe a své tělo, a chtějí o něj pečovat.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, těžké osteoporózy, doba do 4 týdnů po úraze.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Používané oleje:

Masážní olej TOMFIT, tělový olej TOPVET, přípravky SPA RESOURCE - butter/beurre (bambucké máslo), LAVERA - body spa, Club 21.