Masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny právem patří mezi nezapomenutelné zážitky.

Lávové kameny mají jedinečnou schopnost si po dlouhou dobu udržet teplo a předat ho lidskému tělu. Do hloubky prohřejí a uvolní vaši pokožku a svalstvo, zahřejí cévní a lymfatický systém, zklidní vaši nervovou soustavu a dopřejí vašemu tělu dokonalý odpočinek.

Nechte se hýčkat plynulým pohybem a mírnou silou nahřátých kamenů, vytěžených ze dna moře v oblasti Havajských ostrovů.

Prožijte nádhernou relaxaci a hluboké uvolnění ztuhlých svalů. Nechte odeznít stres a odstraňte jeho účinky z vašeho těla.

Mezi nejvýraznější přínosy této jedinečné masáže jednoznačně patří podpora cévního a lymfatického systému, detoxikace těla, povzbuzení metabolismu a v neposlední řadě i imunitního systému.

Masáž horkými lávovými kameny je obvzláště vyhledávanou během podzimních a zimních měsíců, kdy vaše tělo krásně prohřeje a zbaví vás podzimního smutku a depresí.

Protože se jedná o luxusní masáž, často ji lidé kupují jako dárek pro své nejbližší.

 

Vhodná:

Osoby nadměrně zatížené stresem, únavou a napětím ve svalech, pro ztuhlá a bolavá záda, při pocitu zimomřivosti, pro rychlou detoxikaci organismu, pro klienty, kteří mají rádi teplo a luxus a rádi se nechávají rozmazlovat péčí o sebe, pro dokonalé uvolnění a zharmonizování těla.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, v začátku těhotenství, pro klienty, kteří nepříznivě reagující na teplo.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Pokud máte nějaký speciální krém nebo olej, který používáte a přejete si být s ním masírovaná, vezměte ho s sebou.

Používané oleje:

Masážní olej TOMFIT, SPA RESOURCE - butter/beurre (bambucké máslo), LAVERA - body spa, YVES ROCHER - Tradition de Hammam.